ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Grand Family Appartments
Logo

Ми дивимося на ринок девелопменту по-сучасному: уважно ставимося до клієнтів, відповідально виконуємо свою роботу, практично підходимо до продукту та ціноутворення. Практичний перфекціонізм – ось як можна описати наш підхід до справи. Це і є дух нашої компанії!

Нашi обʼєкти

Arrow

НАШІ ПАРТНЕРИ

otp bank logoGrand Family Appartments logoIsatex Invest Group logoDom RIA logoSeven Stars Trade Corridor Corporation logoLun logo

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Група будівельних компаній «Grand Family Estate» – це надійний девелоперський холдинг, який зарекомендував себе вже у більш ніж чотирьох містах України.
Професіоналізм, відданість справі, а головне, любов до втілених об’єктів, були і є секретом успіху та основною причиною, через яку «Grand Family Estate» заслужив довіру та повагу у клієнтів.

Ми будуємо будинки, в яких хочеться жити!
Сьогодні, через 13 років безперервної роботи і маючи понад 20 реалізованих об’єктів, будівельна компанія «Grand Family Estate» — це синонім якості, стабільності та будівельного об’єднання, що швидко розвивається.
Житлові комплекси, торговельні та офісні центри, будинки вузької комерційної спрямованості, курортні комплекси прикрашають такі міста як Дніпро, Мелітополь, Синельникове, Запоріжжя, Приморськ.
Група будівельних компаній «Grand Family Estate» входить до багатогалузевого холдингу, який об’єднав понад 35 компаній. Цей факт дає нам впевненість у завтрашньому дні та повну фінансову підтримку.

Image
ЖК Grand

Бажаєте дізнатись детальніше?

ЖК Grand

Залиште свої контактні дані та встигніть придбати квартиру мрії!

Закрити вiкноЖК Grand

Бажаєте дізнатись детальніше?

ЖК Grand

Залиште свої контактні дані та встигніть придбати квартиру мрії!

Отримайте безкоштовну консультацiю

burger iconGFE Logo