arrow

Назад

СВЯТКОВЕ ВІДКРИТТЯ!

object icon

КБ Лівобережний

calendar icon

06.08.2024

News image

“8 червня відбулося урочисте відкриття Клубного будинку Лівобережний, яке стало важливою подією для всіх мешканців та гостей. На святі зібралися всі ті, хто вірив у цей проєкт і працював над його реалізацією, а також нові мешканці, які з нетерпінням чекали на заселення в свої нові оселі.

Цей день став символом незламності та відданості нашій справі, адже ми завершили будівництво незважаючи на всі труднощі та виклики, з якими зіштовхнулася наша країна. Війна в Україні стала серйозним випробуванням, але ми не зупинилися і змогли подолати всі перешкоди.

На відкритті панувала святкова атмосфера. Гості мали можливість насолодитися скуштувати смачні страви та взяти участь у різноманітних конкурсах та розвагах. Особлива подяка була висловлена всім, хто брав участь у створенні цього чудового проєкту, а також нашим мешканцям, які обрали Клубний будинок Лівобережний своїм новим домом.

Ми впевнені, що Клубний будинок Лівобережний стане для вас справжнім осередком комфорту, затишку та безпеки. Дякуємо всім, хто долучився до святкування, і вітаємо нових мешканців з новосіллям!”

Iншi новини

News image
СВЯТКОВЕ ВІДКРИТТЯ!
Icon

КБ Лівобережний

calendar icon

06.08.2024

Детальнiше

News image
ХІД БУДІВНИЦТВА
Icon

БЦ Грушевський

calendar icon

06.07.2024

Детальнiше

News image
ХІД БУДІВНИЦТВА
Icon

Grand Wellness Center

calendar icon

06.06.2024

Детальнiше

Закрити вiкноЖК Grand

Бажаєте дізнатись детальніше?

ЖК Grand

Залиште свої контактні дані та встигніть придбати квартиру мрії!

Отримайте безкоштовну консультацiю

burger iconGFE Logo