«GRAND TOWER»

Посилання до сайту

Сайт

slider image

12250

Загальна площа приміщень

вiд 1000 $

Вартість /м²

180

Кількість приміщень

43 м²- 140 м²

Площа приміщень

ПЕРЕВАГИ

icon

Розташування

Grand Tower розташований на набережній, що забезпечує зручний доступ до всіх ключових об'єктів міста. Це ідеальне місце для тих, хто цінує красу навколишнього середовища та бажає бути в центрі подій.

icon

Квартири

Усі квартири в Grand Tower мають неймовірний вид на правий берег Дніпра. Насолоджуйтесь приголомшливими панорамами кожного дня, живучи в комфорті та розкоші.

icon

Ексклюзивність

Grand Tower – єдиний житловий комплекс преміум сегменту на Лівому березі Дніпра. Унікальна дорожня розв'язка та зручне транспортне сполучення роблять проживання в Grand Tower надзвичайно комфортним, створюючи ідеальні умови для активного життя.

icon

Комфорт

Grand Tower пропонує широкий вибір квартир з вільним плануванням, площею від 43 м² до 245 м². Кожна квартира має власну терасу з видом на правий берег, що робить ваше житло ще більш затишним і привабливим.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Grand Tower включає в себе нерухомість сегменту premium business class. Будівля виділяється нестандартним фасадним рішенням та архітектуроною виразливістю. Основна концепція заключається в гармонійному поєднанні динамічності та яскравості з лаконічністю та стриманністью.

slider image N-1
ЖК Grand

Бажаєте дізнатись детальніше?

ЖК Grand

Залиште свої контактні дані та встигніть придбати квартиру мрії!

Закрити вiкноЖК Grand

Бажаєте дізнатись детальніше?

ЖК Grand

Залиште свої контактні дані та встигніть придбати квартиру мрії!

Отримайте безкоштовну консультацiю

burger iconGFE Logo