Клубний будинок “Лівобережний”

Посилання до сайту

Сайт

slider image

4746 м²

Загальна площа приміщень

вiд 750 $

Вартість /м²

100

Кількість приміщень

28м² - 70м²

Площа приміщень

ПЕРЕВАГИ

icon

Розташування

Клубний будинок Лівобережний знаходиться в тихому районі на Лівому березі Дніпра, що забезпечує затишок і спокій для його мешканців. Це ідеальне місце для комфортного життя, далеко від міського шуму, але з легким доступом до всіх необхідних об'єктів інфр

icon

Якість

Будинок побудований із силікатної цегли – одного з найкращих матеріалів для збереження тепла взимку. Додатково будинок утеплений мінеральною ватою та пінополістиролом, що забезпечує високу енергоефективність.

icon

Надійність та безпека

Клубний будинок Лівобережний пропонує своїм мешканцям закритий двір, що забезпечує приватність та безпеку. Наявність парковки дозволяє зручно розмістити автомобілі, гарантуючи їх захист.

icon

Сучасні комунікації

Будинок оснащений сучасними комунікаціями, що забезпечують безперебійне постачання води, електроенергії та інших необхідних ресурсів. Це створює додатковий комфорт та зручність для мешканців, дозволяючи їм насолоджуватися життям у сучасному та безпечному

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО

КБ «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ» — унікальний проєкт від будівельної компанії «Grand Family Estate» в Амур-Ніжньодніпровському районі міста Дніпро. Ми застосували найновітніші технології будівництва, якісні матеріали, зробили сучасний та енергоємний дизайн фасадів, а також добре облаштовану прибудинкову територію.Все задля вашого комфорту.

slider image N-1
ЖК Grand

Бажаєте дізнатись детальніше?

ЖК Grand

Залиште свої контактні дані та встигніть придбати квартиру мрії!

Закрити вiкноЖК Grand

Бажаєте дізнатись детальніше?

ЖК Grand

Залиште свої контактні дані та встигніть придбати квартиру мрії!

Отримайте безкоштовну консультацiю

burger iconGFE Logo